Dezaktif Wash Beton Nedir?

Son yıllarda şehir meydanlarda dikkat çekici derecede hoş ve pürüzsüz görünümü beraberinde getiren Dezaktif Beton Zemin Kaplama, zemine pek çok açıdan pozitif katkıyı sağlar. Geliştirilmiş betonun kullanılmasıyla beraber zemine uygulanmasına dayalı kaplama uygulamasıdır.

En kötü hava ve doğa şartlarında bozulma yaşanmaması olanağını sağlıyor olmasıyla günümüzde önemli derecede fark yaratan sonuçları oluşturuyor olmasıyla ön plandadır. Dezaktif Wash Beton Zemin Kaplama, zemin görünümünde sağladığı dekorla beraber bunun yanı sıra kalitesiyle de etkileyicidir.

Dış noktada zeminlere uygulandığı takdirde, her zaman aktif kullanımının mümkün olmasıyla yüksek derecede etkileyici sonuçları oluşturur. Dezaktif Beton Zemin Kaplama her açıdan ayrıcalıklı bir zemin elde edebilmede rol oynar.

Neden Dezaktif Wash Beton?

Günümüzün en çok kullanılan malzemelerinden birisi olarak tanımlanan Dezaktif, son derece etkilidir. Dezaktif Wash Beton, dayanıklılığının yanı sıra estetik bakımdan ve fiyat bakımından oldukça başarılı çözümleri beraberinde getirir. Normal betonların pürüzlü aynı zamanda belirgin yüzeylerinden farklı olarak Dezaktif Beton yüzeyleri daha hoş görünüme sahiptir.

Kalıcı özelliği son derece yüksek seviyede olduğu gibi aynı zamanda özel tasarıma sahip olarak ön plana çıkar. Her türlü şekle girebilir özelliği barındırıyor olmasıyla birlikte projede yer alan geometrik açıdan problemlerin tamamının çözülebilmesinde rol oynar. Geniş yüzeylere sahip olmasıyla, beton arasından çıkabilecek bitkileri engelleyen yapıdadır. Dezaktif Beton dayanıklılık derecesinin yüksek olmasıyla uzun yıllar kullanıma uygundur.